Fantazim collection s.r.o.

Prodavač/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup IHNED.

Požadujeme:
praxe v oboru podmínkou, v oblasti textilu výhodou. Vyžadujeme spolehlivost, komunikativnost a ochotu pracovat.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: fantazim-collection@centrum.cz;
- telefonicky pondělí až pátek od 7,30 do 16,00 hod. na čísle 723 072 804 nebo 606 194 842 - Ing. Barbora Škurková
Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Přerov.

Nabízíme
Nástup možný od: 30. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/ka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Fantazim collection s.r.o.
Ulice: Čechova 3491
Město: Přerov
PSČ: 750 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Barbora Škurková
E-mail: Ing. Barbora Škurková
Telefon: +420 723 072 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Fantazim collection s.r.o.