učitel/ka pro 2. stupeň základní školy - M, F, INF, DÍLNY

Pracovní místo ( učitel/ka pro 2. stupeň základní školy - M, F, INF, DÍLNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: reditelkaat4zscv.cz
nebo volat na tel.č.: 474 629 646 a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - Základní škola Chomutov, Kadaňská 2334, Kadaňská č.p. 2334/2, 430 03 Chomutov

Požadujeme - splnění odborné kvalifikace dle zákona o pedagogických ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Vzdělávání, výuka a školství