Truhlář

Pracovní místo ( Truhlář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: vyrobaatndfinteriery.cz
nebo volat na tel.č.: 736 670 615 a domluvit pohovor

Místo výkonu práce - NDF Interiéry s.r.o., Kostnická č.p. 4797, 430 03 Chomutov 3

Hledáme manuálně zručného pracovníka na pozici Truhlář, vyučení v oboru není ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Truhláři - montážníci Místo výkonu práce: Zabrušany 22, 417 71 Zabrušany Požadavky: - není nutné vyučení - manuální zručnost - řidičský průkaz sk. B výhodou V případě zájmu volejte p. Kuchtu na telefonním čísle: 736 434 294. Volné místo truhláři - montážníci pro ...
Lukáš Kuchta Zabrušany, Inzerováno včera

MISTR PROVOZU PŘI RENOVACIBUNĚK, KONTEJNERŮ A OCELOVÝCH HAL MISTR PROVOZU PŘI RENOVACIBUNĚK, KONTEJNERŮ A OCELOVÝCH HAL - Praxe v oboru zámečnické, truhlářské a elektrikářské činnosti. - Řidičský průkaz skupiny B. - Mistr provozu s praxí minimálně 5 let. - Pracovitost, flexibilita, zodpovědnost, ...
VAMIRO s.r.o. Most, Inzerováno včera

Truhlář Požadujeme ochotu pracovat, spolehlivost. Praxe nutná Uvedena základní mzda, prémie se odvíjí od dosažené praxe a pracovních výkonů. V případě zájmu se hlašte e-mailem. Volné místo truhlář pro lokalitu Teplice.
DŘEVOTEP PLUS s.r.o. Teplice, Inzerováno včera