Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Sociální pracovník/ce

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Životopis a motivační dopis uchazeč zašle na e-mailovou adresu: vedouci.saskaminek.svetlozsatseznam.cz, do předmětu e-mailu uchazeč uvede své celé jméno a heslo uchazeč - výběrové řízení Kamínek a to nejpozději do 10. 10. 2017. Uchazeči, kteří postoupí z prvního kola výběrového řízení (na základě ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti místo výkonu práce Plzeň - sever Těžká fyzická práce, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, v sezóně práce o SO a NE. Řidičský průkaz vítaný, časté služební cesty Volné místo pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti pro lokalitu Zruč-Senec.
O.R.S. Group s.r.o. Zruč-Senec, Inzerováno včera

Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti Místo výkonu práce: Senecká 24, Zruč-Senec Požadavky na uchazeče: - těžká fyzická práce - dobrý zdravotní stav, spolehlivost - ŘP vítán - v sezoně práce v SO a NE Volné místo pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti pro lokalitu Zruč-Senec.
O.R.S. Group s.r.o. Zruč-Senec, Inzerováno včera

pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti Místo výkonu práce: Senecká 24, Zruč-Senec Požadavky na uchazeče: - těžká fyzická práce - dobrý zdravotní stav, spolehlivost - ŘP vítán - v sezoně práce v SO a NE Volné místo pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti pro lokalitu Zruč-Senec.
LESÍK s.r.o. Zruč-Senec, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit