Sociální pracovník/ce

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Životopis a motivační dopis uchazeč zašle na e-mailovou adresu: vedouci.saskaminek.svetlozsatseznam.cz, do předmětu e-mailu uchazeč uvede své celé jméno a heslo uchazeč - výběrové řízení Kamínek a to nejpozději do 10. 10. 2017. Uchazeči, kteří postoupí z prvního kola výběrového řízení (na základě ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE Kontakt: POUZE e-mailem: centrum@ranapece.cz Očekáváme: VŠ nebo VOŠ vzdělání se zaměřením na speciální pedagogiku, sociální práci, (podle zákona č.108/2006 sb.) komunikativnost, flexibilitu, systematičnost a organizační schopnosti schopnost ...
Společnost pro ranou péči o.s. Karlovy Vary, Inzerováno dnes

LAKÝRNÍK, až 25 000 Kč/měs., Kladno Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr na pozici LAKÝRNÍK ve společnosti, která se zabívá zpracováním plechů, povrchovou úpravou a také frézováním a soustružením.
Grafton Recruitment s.r.o. Kladno, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Úředník/ce odboru sociálních věcí Úředník/ce odboru sociálních věcí Výhodou: - Znalost zpracování finančních analýz - Nadstandardní znalosti v používání Excel, ekonomicko-agendových systémů - Znalost reportingu, controllingu nákladů a výnosů - Znalost v oblasti sociálních služeb, ...
Karlovarský kraj Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny