Jisotrans s.r.o.

automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
Pracovní poměr na dobu určitou.
Praxe v oboru (min. 2 roky) pro nákladní vozidla, ŘP sk. C+E, profesní průkaz, psychol. vyšetření + zdrav. prohlídka, čistý trestní rejstřík.
Vhodné pro uchazeče z okolí Blanska.
Životopis zaslat na e-mail. adresu: jisotrans@seznam.cz, příp. kontakt telefonicky v době 8.00-17.00 hod na č. 720 646 434 - p. Součková nebo osobně na výše uvedené adrese.
Volné místo automechanik pro lokalitu Rájec-Jestřebí.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 29. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Jisotrans s.r.o.
Ulice: Sportovní 666
Město: Rájec-Jestřebí
PSČ: 679 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Součková
E-mail: Ivana Součková
Telefon: +420 720 646 434

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jisotrans s.r.o.