nákupčí

  • Blansko

Pracovní místo ( nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: SŠ, VOŠ, VŠ (v oboru elektro výhodou), dobrá znalost AJ, praxe v oblasti nákupu, případně obchodu (obor elektronických součástek velkou výhodou), schopnost rozhodovat se, samostatnost, schopnost vyjednávání, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní osobnost.
Nabídka: výborné zázemí stabilní elektrotechnické společnosti, možnost dalšího odborného vzdělávání a profesního růstu, podpora jazykového vzdělávání, motivující systém odměn a benefitů.
Pracovní náplň: koordinace vyřizování poptávek (zejména oblast elektronických komponent), vydávání žádostí o cenové nabídky, poptávání nových, dříve nenakupovaných komponent, případně vytipování vhodných náhrad ke komponentám požadovaných zákazníkem, upřesňování specifikací komponentů se zákazníkem, vystavování objednávek, sledování jejich vyřízení a případná urgence, spolupráce s finančním oddělením na správě závazků, evidence faktur, dodacích listů, administrativa s tím spojená.
Mzda od 21.000 Kč.
Volné místo nákupčí pro lokalitu Blansko.