Klinika Dr. Pírka s.r.o.

Sanitáři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Na Celně č.p. 885
Mladá Boleslav III
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: telefonicky: 326 375 458, e-mail: pam@drpirek.cz nebo osobně

Nutný sanitářský kurz, 12-ti hodinové směny, dlouhý a krátký týden včetně sobot a nedělí.
Volné místo sanitáři pro lokalitu Mladá Boleslav.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Sanitáři

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Klinika Dr. Pírka s.r.o.
Ulice: Na Celně 885
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Helena Benešová
E-mail: Helena Benešová
Telefon: +420 326 375 458

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Klinika Dr. Pírka s.r.o.