Sanitáři

Pracovní místo ( Sanitáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Na Celně č.p. 885
Mladá Boleslav III
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: telefonicky: 326 375 458, e-mail: pamatdrpirek.cz nebo osobně

Nutný sanitářský kurz, 12-ti hodinové směny, dlouhý a krátký týden včetně sobot a nedělí.
Volné místo sanitáři pro lokalitu Mladá ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, která má zájem o dlouhodobou spolupráci!
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

SEŘIZOVAČ - Sadská, až 30 000 Kč/měs. Máte zkušenosti se seřizováním strojů a bydlíte v lokalitě SADSKÁ? Nebo jste čerstvým absolventem a chcete získat praxi? Potom máme práci právě pro Vás!
Grafton Recruitment s.r.o. Sadská, Plný úvazek, Inzerováno včera

Operátor výroby, až 24 000 Kč/měs., Kladno Hledáme Operátory výroby a dělníky na pracoviště vysekávání a ohraňování plechů. Máte zkušenosti nebo jenom zájem pracovat ve výrobě? Potom hledáme právě Vás!
Grafton Recruitment s.r.o. Kladno, Plný úvazek, Inzerováno včera