vrátný - pomocný dělník

Pracovní místo ( vrátný - pomocný dělník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pracoviště Rajnochovice - rekreační středisko
- vyučení, ŘP B, doba určitá s možností prodloužení
- kontakt telefonicky Po-Pá (9:00 - 17:00 hod.)
Volné místo vrátný - pomocný dělník pro lokalitu Rajnochovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

HR GENERALISTA/MANAŽER Zkušenosti z výrobní společnosti, intenzivní znalost pracovně právní problematiky, anglický jazyk a velkou míru samostatnosti. To je to co hledáme pro pozici HR GENERALISTA/MANAŽER. Preferujeme zkušené kandidáty. Náplň práce: * nastavování ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Operátoři výroby světlometů z.: 24.8.2018 místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu Výběrové řízení: 10.9.2018 9:00 - recepce Hotelu Kalač Nový Jičín - Dvořákova 1947/41 Nový Jičín 741 01 Jsme personální agentura Edymax SE - stabilní a velká firma s pevným postavením na ...
EDYMAX SE Šenov u Nového Jičína, Inzerováno před 2 dny

DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ - TVAROHÁRNA (ZamK) A02 z:23/8/2018 (ZamK) Pracoviště nenavštěvovat, životopisy zasílat na e-mail uvedený viz výše, uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Rozvrh pracovní doby: - jednosměnný provoz, ranní směny 6:00 - 14 hod. Nabízíme: - pracovní smlouvu na dobu ...
EKOMILK a.s. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny