Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

vrátný/á

Pracovní místo ( vrátný/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: spolehlivost, trestní bezúhonnost. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně na adrese: areál kasáren Dulelských hrdinů, stavební parcela 4008/124, 412 01 Litoměřice, telefonicky na tel. čísla: 608 033 044, 777 742 625, nebo e-mailem. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

vrátní, pracovníci ostrahy Kontakt nejdříve tel. 777 218 003, bude domluvena schůzka. (Ve vyjímečných případech v Po a Pá v místě výkonu práce pracovník na požádání zkontaktuje p. Trvaje.) Vhodné pro OZP. Požadujeme výpis z RT.Jednoduché činnosti na vrátnici, kontrola ...
2MM s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

vrátný/á V případě zájmu volat a domluvit pohovor na tel. č. 739 203 401 a domluvit pohovor nebo zaslat strukturovaný životopis na email: zeniskova@kp-tinex.cz Místo výkonu práce - areál firmy Arla plast s.r.o., Královský Vrch 1982, Kadaň Požadujeme - ...
KP-TINEX spol. s r.o. Kadaň, Inzerováno před 4 dny

Vrátný/á V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: samtce@volny.cz nebo volat na tel.č.: 777 300 380 v době PO - PA od 9,00 - 15,00 hod. a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Chomutov - Spořice Volné místo vrátný/á pro lokalitu Chomutov.
SAM Security, spol. s r.o. Chomutov, Inzerováno před 4 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit