Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

vrátný/á

Pracovní místo ( vrátný/á ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: spolehlivost, trestní bezúhonnost. Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně na adrese: areál kasáren Dulelských hrdinů, stavební parcela 4008/124, 412 01 Litoměřice, telefonicky na tel. čísla: 608 033 044, 777 742 625, nebo e-mailem. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

vrátný evidence příjezdu vozidel do areálu. 2.směnný provoz od 7.00 - 14.45 hod. a od 14.45 - 22.30 hod. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky domluvit osobní schůzku. Volné místo vrátný pro lokalitu Roudnice nad Labem.
MLM-real Group a.s. Roudnice nad Labem, Inzerováno včera

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci Místo výkonu: Praha Kontakt: Žukovský Ruslan, tel.: 775 659 309 (ÚT: 11-13hod), UoZ zasílat na adresu Na Jarově 2425/4,130 00 Praha 3-Žižkov (ÚT: 11-13 hod) Místo výkonu práce dle firemních zakázek v rámci Praha hl. m., dle potřeb zaměstnavatele ...
DVS stavebnictví s.r.o. Praha, Inzerováno před 7 dny

Technolog vratových systémů V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: tdaruda@doorhan.com Místo výkonu práce - DoorHan s.r.o., Královský Vrch č.p. 2018, 432 01 Kadaň 1 Náplň práce - rozvoj výrobku a vývoj nových výrobků Požadujeme - praxe v oboru ve výrobě ...
DoorHan s.r.o. Kadaň, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit