automechanik

Pracovní místo ( automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Školní č.p. 299/7, 412 01 Litoměřice. Pracovní poměr na dobu určitou. Spolehlivost, trestní bezúhonnost. Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně, e-mailem nebo telefonicky na tel. čísla: 608 033 044; 777 742 625.
Adresa pro osobní jednání: Na Vinici 1, areál kasáren Jiřího z ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

automechanik Vyučení v oboru, ŘP min sk. B podnikové stravování, zvláštní prémie, fitness, podnikové akce Volné místo automechanik pro lokalitu Praha.
Hyundai Centrum Praha s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Automechanik osobních a nákladních vozidel Místo výkonu práce: Textilní 2516/6, Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení. Nabízíme: mzdu 20 000 - 22 000,- Kč., příspěvek na stravování. Telefonicky si sjednat osobní schůzku. Volné místo automechanik osobních a nákladních vozidel pro lokalitu Ústí ...
Truckcentrum KROYS s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno před 2 dny

Automechanik Místo výkonu práce: Smetanova č.p. 683, Chabařovice, areál LogisticPark ZDEMAR. Charakteristika pracovní činnosti: - Opravy a údržba osobních a nákladních motorových vozidel - Práce s diagnostikou - Dodržování pokynů a směrnic ČSN EN ISO 9001:2009, ...
ZDEMAR TRANSPORT a.s. Chabařovice, Inzerováno před 2 dny