Glanzstoff - Bohemia s.r.o.

chemik výroby (obsluha stroje ROBERTS - PLY a CABLE)

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Terezínská č.p. 879/60, 410 02 Lovosice 2. Vznik pracovního poměru ihned po vstupní lékařské prohlídce.
Výroba kordové příze, jedná se o kroužkový skací stroj Roberts - PLY a CABLE. Požadujeme manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost (zde je možnost i pro uchazeče se základním vzděláním) - obsluhuje se stroj při výrobě nebo při přepracování vlákna v přádelně kordů.
Jedná se o směnný provoz noční, třísměnný a nepřetržitý:
PO-PÁ ranní 5.45-13.45 hod.
odpolední 13.45-21.45 hod.,
noční 21.45-5.45 hodin,
SO+NE 1x za 14 dní 12ti hodin. režim - ranní 5.45-17.45 hod, a noční 17.45-5.45 hodin. Své životopisy posílejte na sleierova@glanzstoff.com nebo nás kontaktujte na tel.: 416 575 112 (M. Šleierová).
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů a s jejich využitím pro účely hodnocení v rámci výběrového řízení v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, o ochraně osobních údajů.
Volné místo chemik výroby (obsluha stroje roberts - ply a cable) pro lokalitu Lovosice.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: chemik výroby (obsluha stroje ROBERTS - PLY a CABLE)

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Ústecký kraj
Pozici nabízí: Glanzstoff - Bohemia s.r.o.
Ulice: Terezínská 60
Město: Lovosice
PSČ: 410 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Šleierová
E-mail: Monika Šleierová
Telefon: +420 416 575 112

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Glanzstoff - Bohemia s.r.o.