Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

Pracovní místo ( Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky.
Nástup možný ihned. Zaměstnání na dobu neurčitou.
Místo výkonu práce: Brno a Brno - venkov.
Volné místo malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři pro lokalitu Hrušovany u Brna.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Lakýrník - lakování dílů kamen Lakýrník - lakování dílů kamen - vzdělání základní i vyšší, možno i absolvent. Pracoviště Č. Krumlov. Chceš se podílet na výrobě (krbových) kamen špičkové kvality? Být součástí stabilní společnosti, která má 9 poboček v 5 zemích? Hledáme pracovníky ...
Zambelli - technik, spol. s r. o. Český Krumlov, Inzerováno včera

Lakýrník Požadujeme: ŘP skupiny C, spolehlivost, samostatnost Nabízíme: jistotu zaměstnání u stabilní české společnosti s mezinárodní účastí, zázemí prosperující dopravní a logistické společnosti, profesní růst v rámci týmu, příjemný pracovní ...
ŠINDELÁŘ SPEDITION s.r.o. Netolice, Inzerováno před 2 dny

lakýrník požadujeme: zručnost; samostatnost; praxe v oboru výhodou; Práce na automatizované lakovací lince; Pracovní doba: 6:00 - 14:30; 14:00 - 22:00; Volné místo lakýrník pro lokalitu Slavonice.
SLAVONA, s.r.o. Slavonice, Inzerováno před 2 dny