Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

Pracovní místo ( Malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky.
Nástup možný ihned. Zaměstnání na dobu neurčitou.
Místo výkonu práce: Brno a Brno - venkov.
Volné místo malíři (včetně stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři pro lokalitu Hrušovany u Brna.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

lakýrník práškové lakovny Požadavky: zkušenost + praxe v oboru Nabízíme: zvláštní prémie, jízdní výhody NUTNÝ E-MAILOVÝ KONTAKT! Volné místo lakýrník práškové lakovny pro lokalitu Kdyně.
Mech-tec s.r.o. Kdyně, Inzerováno před 3 dny

Lakýrník/ce + pomocný dělník/ce Pozice: lakýrník/ce + pomocný dělník/ce Nástup: ihned na dobu určitou Mzda: od 16 000,- Kč Kontakt: Kašparová Veronika, tel.: 318 581 390, 602 753 258, e-mail: kasparova@petrkaiser.cz Místo výkonu práce: TRUHLÁŘSTVÍ PETR KAISER s.r.o., Bezděkovská ...
TRUHLÁŘSTVÍ PETR KAISER s.r.o. Rožmitál pod Třemšínem, Inzerováno před 3 dny

Autolakýrník ŘP sk.B nebo praxe výhodou, vhodné i pro absolventy, manuální zručnost. Volné místo autolakýrník pro lokalitu Jihlava.
Jiří Cháb Jihlava, Inzerováno před 4 dny