TYRSAN STAV S.R.O.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky Satyr Yurij
+420607318186
Volné místo skladníci, obsluha manipulačních vozíků pro lokalitu Pohořelice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: TYRSAN STAV S.R.O.
Ulice: Průmyslová 1508
Město: Pohořelice
PSČ: 691 23

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: YURII SATYR

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TYRSAN STAV S.R.O.