INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s.

INFORMÁTOR/KA TURISTICKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA

Odeslat

Pracovní náplň

Kontakt: pí Bc. Věra Simeth, tel.: 775 686 976, e-mail: simeth@karlovyvary.cz

Náplň práce:
- kvalifikované zodpovídání dotazů, podávání informací a rad návštěvníkům města Karlovy Vary
- prodej vstupenek na kulturní, sportovní a společenské akce, zajištění ubytování
- prodej a nabídka turistických služeb a zboží, cenin (jízdenky MHD a pod.)

Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- minimálně 1 světový jazyk slovem i písmem (preferujeme NJ, popř. AJ, RJ)
- znalost práce na PC (EXCEL, WORD)
- samostatnost, flexibilita, bezůhonnost
- znalost lokality Karlovy Vary
- velmi dobré komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování

Nabízíme:
- zajímavou pracovní příležitost s možností každodenního využití znalostí světových jazyků
- příjemné pracovní prostředí v centru Karlových Varů
- odborný růst
- standartní pracovní smlouva HPP
- firemní benefity - stravenky, jazykové kurzy
- 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: T. G. Masaryka 53 a Lázeňská 14, Karlovy Vary
Volné místo informátor/ka turistického informačního centra pro lokalitu Karlovy Vary.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: INFORMÁTOR/KA TURISTICKÉHO INFORMAČNÍHO CENTRA

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Telemarketing
Pozici nabízí: INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s.
Ulice: T. G. Masaryka 53
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Věra Simeth
E-mail: Bc. Věra Simeth
Telefon: +420 775 686 976

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s.