RECEPČNÍ WELLNESS CENTRA

Pracovní místo ( RECEPČNÍ WELLNESS CENTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Volné místo recepční wellness centra pro lokalitu Třebíč.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

DPP - RECEPČNÍ znalost práce na PC, mzda + prémie a příplatky, záskoky za dovolené a marození Životopisy zaslat na uvedený e-mail: vit.psenicka@hochtief.cz Volné místo dpp - recepční pro lokalitu České Budějovice.
HOCHTIEF CZ a.s. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Recepční Požadujeme znalost práce s PC, znalost AJ nebo NJ pro komunikaci s klienty. Nutná trestní bezúhonnost. Volné místo recepční pro lokalitu Jihlava.
MUTL, spol. s r.o. Jihlava, Inzerováno před 2 dny

Bezpečnostní pracovník Jedná se o práci na recepci, evidenci a kontrolu vstupů a odchodů osob do/z areálu, evidenci a kontrolu vjezdů a výjezdů do/z areálu, kódování, obchůzková činnost. (jobmatch) Požadujeme trestní bezúhonnost, zdravotní stav způsobilý výše popsané ...
INDUS PRAHA, spol. s r.o. Jihlava, Inzerováno před 3 dny