Tomáš Kovařík

Kuchař - ka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Horní Životice 97
vyučení v daném oboru, min. 3 roky praxe, hlásit se na e - mail : info@motorest-kukacka.cz nebo na tel. č. 777 976 515
Z : 2.10.2017
Volné místo kuchař - ka pro lokalitu Horní Životice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař - ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Tomáš Kovařík
Ulice: 97
Město: Horní Životice
PSČ: 793 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lukáš Kovařík
E-mail: Lukáš Kovařík
Telefon: +420 777 976 515

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tomáš Kovařík