Číšník - servírka

Pracovní místo ( Číšník - servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici číšník/servírka. Pokud máš rád/a gastronomii a zajímá tě vše okolo servisu, bude se ti u nás líbit. Pokud máš nějakou praxi bude to fajn. Důležité je vědět, že se chceš něco nového naučit a že tě práce s lidmi baví. Vzhledem k tomu, že naši ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

SMĚNOVÝ MISTR Máte zkušenost s vedením týmu ve výrobní společnosti? Dokážete vést tým lidí a znáte procesy z výrobních společností? Pak neváhejte, protože nabízíme pracovní pozici, která je nejspíš přímo pro Vás. Hledáme SMĚNOVÉHO MISTRA.
Grafton Recruitment s.r.o. Bruntál, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

OPERÁTOR VÝROBY V BRUNTÁLE Hledáme šikovné operátory výroby do Bruntálu!
Grafton Recruitment s.r.o. Bruntál, Plný úvazek, Inzerováno před 7 dny

Seřizovač příprava výrobních linek na výrobu plastových profilů výroba a následná kontrola dle zadání obsluha a údržba technického vybavení výroby práce v 3-směnné provozu
Extruindustrie CR s.r.o. Ždírec nad Doubravou, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden