Tomáš Frančák

Číšník - servírka

Odeslat

Pracovní náplň
Do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici číšník/servírka. Pokud máš rád/a gastronomii a zajímá tě vše okolo servisu, bude se ti u nás líbit. Pokud máš nějakou praxi bude to fajn. Důležité je vědět, že se chceš něco nového naučit a že tě práce s lidmi baví. Vzhledem k tomu, že naši restauraci navštěvují i zahraniční hosté, potřebujeme abys uměl anglicky a nebál se s hosty komunikovat.

Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, bezplatné personální stravování, odpovídající finanční ohodnocení a další. Nástup možný po dohodě.

Pokud tě naše nabídka práce zaujala, zašli svůj životopis na cafe@affinity.cz nebo si domluv telefonicky osobní pohovor na tel: 724 922 211 - pouze od pondělí do pátku mezi 15:00 a 18:00.
Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Bruntál.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Dělené směny

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník - servírka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Tomáš Frančák
Ulice: Nádražní 1090
Město: Bruntál
PSČ: 792 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Frančák
E-mail: Tomáš Frančák
Telefon: +420 724 922 211

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Tomáš Frančák