Technik programátor

  • Karviná

Pracovní místo ( Technik programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
- programování PLC, výrobních a manipulačních robotů
- nastavování kamer, senzorů ve výrobních linkách
- revize elektropřístrojů, revize tlakových nádob
- spolupráce s externími firmami
- spolupráce na zlepšování technologických a výrobních procesů (úpravy strojů, přípravků, ergonomie)
- admistrativní podpora při instalaci nových strojů, reporty

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe elektro, IT nebo strojní zaměření)
- min. § 5 vyhl. 50/1978
- čtení technické dokumentace
- základní znalost AJ
- znalost MS Office (MS excel, PowerPoint, Word)
- ochota pracovat přesčas
- řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
- zkušenost s prací na obdobné pozici
- orientace v elektrotechnice
- základní znalost jednoho z programů SolidEdge, Inventor
nebo AutoCAD
- zkušenost s prací v automobilovém průmyslu

Nabízíme:
- práci, která pro Vás bude výzvou
- firmu, které se daří, a kde je tým lidí, který chce svou práci dělat stále lépe
- zaměstnanecké výhody (dovolená navíc, cílové odměny, kurzy Aj, osobní ohodnocení, životní pojištění, dotované firemní stravování, zaměstnanecké slevy a další)
Volné místo technik programátor pro lokalitu Karviná.