Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Samostatná účetní s komplexními účetními znalostmi kromě mezd, zaměst. slevy, stravenky.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Uherské Hradiště.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Kontrolor/ka kvality G&P Quality Management s.r.o. je projektová firma zastřešující činnosti spojené s řízením kvality v automobilovém průmyslu. Našimi hlavními zákazníky jsou Jaguar Land Rover, Škoda Auto, Opel, ZF TRW, Faurecia atd. Nástup možný ihned. POŽADUJEME: ...
G & P Quality Management s.r.o. Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Doručovatelé listovní motorizovaní s řízením vozidla DORUČOVATELÉ LISTOVNÍ MOTORIZOVANÍ S ŘÍZENÍM VOZIDLA Požadujeme: ŘP sk. B, bezúhonnost, flexibilita, spolehlivost Náplň práce: doručování listovních a balíkových zásilek Nabízíme: po zapracování možnost zaměstnání na hlavní pracovní poměr První ...
Česká pošta, s.p. Vsetín, Inzerováno včera

Barmani BARMANI Nástup možný ihned! Náplň práce: Obsluha barového pultu Příprava a servírování nápojů Práce s pokladním systémem Příprava a aranžování místností a tabulí Komunikace s recepcí v rámci hotelu Požadujeme: Vyučení v oboru, praxe min. 1 ...
Solan Trading s.r.o. Karolinka, Inzerováno včera