Město Doksy

Úředník státní správy a samosprávy - referent stavebního úřadu a životního prost

Odeslat

Pracovní náplň
Podrobnosti k inzerované pozici, vzor přihlášky a osobního dotazníku jsou na webových stránkách města www.doksy.com.
Požadujeme splnění zákonných a kvalifikačních předpokladů.
Zákonné předpoklady:
-státní občan ČR, popř. fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobytem § 65 a násl. zákona 326/1999 Sb., O pobytu cizinců na území České republiky
-dosažení věku 18 let
-způsobilost k právním úkonům
-bezúhonnost
-ovládání českého jazyka
Kvalifikační předpoklady:
-vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání se zaměřením na životní prostředí a jeho ochranu v bakalářském či magisterském (inženýrském) studijním programu
Písemné přihlášky doručit do 6.11. 2017 do 12:00 hod v zalepené obálce, označené textem: Neotvírat - výběrové řízení na místo referent ŽP
Volné místo úředník státní správy a samosprávy - referent stavebního úřadu a životního prostředí pro lokalitu Doksy.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Úředník státní správy a samosprávy - referent stavebního úřadu a životního prost

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Státní, veřejná správa
Pozici nabízí: Město Doksy
Ulice: náměstí Republiky 193
Město: Doksy
PSČ: 472 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Petra Musilová
E-mail: Bc. Petra Musilová
Telefon: +420 487 882 413;739 465 055

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Město Doksy