Ing. Martin Divišek Servis s.r.o.

AUTOMECHANIK/-ČKA A PRACOVNÍK/-ICE PNEUSERVISU, AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: vyučení, ŘP sk. B, C, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, svářečský průkaz výhodou
- Nabízíme: stravenky, mzda dle šikovnosti a praxe
- Životopisy zasílat na e-mail: mdivisek@deviza.cz. Zájemce vybrané na základě zaslaných životopisů budeme kontaktovat.
Volné místo automechanik/-čka a pracovník/-ice pneuservisu, autoelektrikář/-ka pro lokalitu Chlumec nad Cidlinou.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANIK/-ČKA A PRACOVNÍK/-ICE PNEUSERVISU, AUTOELEKTRIKÁŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Ing. Martin Divišek Servis s.r.o.
Ulice: Zapečská 39
Město: Chlumec nad Cidlinou
PSČ: 503 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Martin Divišek
E-mail: Ing. Martin Divišek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Martin Divišek Servis s.r.o.