Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.

Accountant Expert

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky.
Požadujeme:
Plynulá angličtina, znalost účetních principů.
Nabízíme:
Stravenky, kafeterie, pružná pracovní doba, firemní akce, 25 dní dovolené, 2 sick days

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckými kartami
Volné místo accountant expert pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Accountant Expert

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.
Ulice: Holandská 859
Město: Brno
PSČ: 639 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jana Svobodová
E-mail: Ing. Jana Svobodová
Telefon: +420 730 554 515(každéúterý15-17h)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Deutsche Telekom Services Europe Czech Republic s.r.o.