MÁJ, stavební bytové družstvo

Mzdoví účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Životopisy s přehledem praxe zasílejte na e-mailovou adresu: ekovarikova@majbrno.cz

Vzdělání: středoškolské
Praxe: minimálně 5 let v daném oboru
Podmínka: výborná znalost mzdové agendy, mzdové legislativy, dobrá znalost práce na PC, MS Office
Nástup: ihned

Zaměstnanecké výhody: Bevefity: týden dovolené navíc, stravenky, čtvrtletní prémie, pružná pracovní doba
Volné místo mzdoví účetní pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mzdoví účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: MÁJ, stavební bytové družstvo
Ulice: Palackého třída 2630
Město: Brno
PSČ: 612 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Kováříková
E-mail: Eva Kováříková

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MÁJ, stavební bytové družstvo