Dělník/ce v zemědělství - zahradník/ce

Pracovní místo ( Dělník/ce v zemědělství - zahradník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Zahradní 224, Vřesina
V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.

Fyzicky náročná práce, realizace zahrad (terénní práce, skalky, jezírka, údržby zahrad),
nutný ŘP sk. B.
Volné místo dělník/ce v zemědělství - zahradník/ce pro lokalitu Vřesina.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Zahradník/ce Pracoviště: Wolkerova č.p. 37/17, Olomouc. Nástup dle dohody. Požadujeme: - vyučení v oboru zahradnictví - ŘP B - praxe v oboru min. 2 roky - dobrý zdravotní stav - mzda min. 13 500,- Kč Životopisy zasílejte: písemně POUZE na adresu: Výstaviště ...
Výstaviště Flora Olomouc, a.s. Olomouc, Inzerováno déle jak týden

ZAHRADNÍK/CE DPP KO: Michňa Ivo, tel.: 605937531 Výsadba stromů,kosení trávníku,kácení,ořez keřů,realizace zahrad.Praxe vítaná.Řidič.půkaz B Volné místo zahradník/ce dpp pro lokalitu Hlučín.
Ivo Michňa Hlučín, Inzerováno déle jak týden

ZAHRADNÍK/CE HPP KO: Michňa Ivo, tel.: 605937531 Výsadba stromů,kosení trávníku,kácení,ořez keřů,realizace zahrad.Praxe vítaná.Řidič.půkaz B Volné místo zahradník/ce hpp pro lokalitu Hlučín.