mzdová účetní

Pracovní místo ( mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadovaná profese : mzdová účetní
Vlastnosti místa :
směnnost : jednosměnný provoz
pracovní úvazek : plný
pracovně právní vztah : pracovní poměr
minimální stupeň vzdělání : ÚSO s maturitou
pracovní poměr od : ihned
mzdové rozpětí od : 15.230,-Kč do : 22.930,- Kč ( dle praxe )
Vhodné pro : ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Obsluha zneškodňovací stanice (galvanovna) Pozice: obsluha zneškodňovací stanice ( galvanovna ) Požadavky: Vzdělání SŠ (vyučen), praxe ve výrobním provozu (výhodou v chemickém). Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, časová flexibilita. Nástup: od 1.2.2018 Nástupní hrubá hodinová mzda ...
RAVAK a.s. Příbram, Inzerováno včera

Samostatná účetní Láká Vás pracovat v centru Prahy, krásném a moderním prostředí? Nechybí Vám pozornost, smysl pro detail, máte víceletou praxi v účetnictví, ale zároveň potřebujete komunikovat a máte skvělou vyřídilku?
Grafton Recruitment s.r.o. Praha 1, Plný úvazek, Inzerováno včera

všeobecná sestra Požadujeme min. SŠ vzdělání zdravot. směru, odbornou způsobilost (osvědčení o způsobilosti k samostatnému výkonu povolání zdravotnického pracovníka pro výkon povolání bez odborného dohledu), ŘP sk. B, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC. ...
Městská Charita Plzeň Plzeň, Inzerováno před 2 dny