fyzioterapeut

  • Osek

Pracovní místo ( fyzioterapeut ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadovaná profese : fyzioterapeut
Vlastnosti místa :
směnnost : jednosměnný provoz
pracovní úvazek : plný
pracovně právní vztah : pracovní poměr
minimální stupeň vzdělání : ÚSO s maturitou
pracovní poměr od : nástup možný ihned
mzdové rozpětí od : 19.360,- Kč do : 29.150,- Kč ( dle praxe )
vhodné pro : absolventy středních škol
POŽADAVKY: středoškolské vzdělání, práce na PC, komunikativnost, nástup ihned, praxe v oboru vítána, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, platná registrace
VÝHODY : podnikové stravování
Kontakt: životopisy zasílat na : podatelna@dozp-osek.cz, nebo DOZP Osek, Osek 1, 386 01 Strakonice
Kontaktní osoba : Jana Švihovcová , 383 411 022, 602 517 490 nebo osobně ( po tel. domluvě ) PO-PÁ 6.15 -14.45 hod.
Volné místo fyzioterapeut pro lokalitu Osek.