ÚČETNÍ SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ

Pracovní místo ( ÚČETNÍ SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- vynikající znalost účetnictví
- pečlivost a spolehlivost
- vysoké pracovní nasazení
- dobrá znalost práce na PC
- praxe v oblasti správy nemovitostí vítána
Nabízíme:
Práci na HPP v příjemném kolektivu
Odpovídající platové podmínky
Zaměstnanecké ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví