PPD TRADE s.r.o.

Kadeřník, kadeřnice

Odeslat

Pracovní náplň
Kadeřník, kadeřnice - vzdělání základní. Pracoviště Studánky 20, Studánky 89, 382 73 Vyšší Brod (společnost počítá se střídáním zaměstnanců na obou pracovištích). Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda od 13.400,-- Kč hrubého. Požadujeme: certifikát na úrovni rekvalifikace v oboru. Kontakt: Pham Duc Cuong, tel: 775 222 229.
Volné místo kadeřník, kadeřnice pro lokalitu Vyšší Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřník, kadeřnice

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PPD TRADE s.r.o.
Město: Vyšší Brod

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Duc Cuong Pham
Telefon: +420 775 222 229

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PPD TRADE s.r.o.