Technický správce / správkyně

  • Kyjov

Pracovní místo ( Technický správce / správkyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme šikovného a pracovitého kolegu na pozici Technický správce/správkyně.Požadavky: dokončené SŠ vzdělání nejlépe s technickým zaměřením, praxe výhodou. Osvědčení o absolvování zkoušky min.dle §6 Vyhlášky č.50/1978 - výhodou.ŘP sk.B a ochota cestovat v rámci ČR.Manuální zručnost,schopnost rychle se učit,dobré komunikační schopnosti,vysoké pracovní nasazení,časová flexibilita,samostatnost.AutoCad výhodou nebo alespoň ochota se nechat v tomto programu zaškolit.Základní znalost výkresové dokumentace.
Náplň práce: Zajistění chodu více než 50ti prodejen (smlouvy o službách,odpadech,vybavení).Otevírání a rušení poboček(cca 4 nové prodejny a 2 končící ročně)
BOZP a zajišťování školení zaměstnanců.Pravidelné preventivní údržby a prohlídky. Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti,zaměstnanecké výhody,dobré finanční ohodnocení,odborné zaškolení a další vzdělávání,služební automobil a telefon. Nástup nejlépe ihned.
Volné místo technický správce / správkyně pro lokalitu Kyjov.