NOČNÍ obsluha čerpací stanice - částečný úvazek, brigáda

Pracovní místo ( NOČNÍ obsluha čerpací stanice - částečný úvazek, brigáda ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Profese: NOČNÍ obsluha čerpací stanice na částečný úvazek. Vhodné i pro důchodce a studenty VŠ. Pracovní úvazek 1/3 - 1/2 (5-8 12-ti hodinových směn za měsíc - dle dohody, směny 18:30-06:30 h). Mzda od 110,- Kč/hod. Místo výkonu práce: Ašská 2371, Zlatý Vrch Cheb. Nástup možný dle dohody. ...

Další volná místa

Obsluha rychlého občerstvení GYROSS KEBAB Místo výkonu práce: Tyršova 243/1, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné prodloužení. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden 7:00-19:00 h. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem. Volné místo obsluha rychlého ...
Araz Shero Mariánské Lázně, Inzerováno včera

pomocný dělník do výroby Práce ve strojírenské výrobě, broušení, řezání a obsluha strojní pily. Volné místo pomocný dělník do výroby pro lokalitu Plzeň.
Technocrane s.r.o. Plzeň, Inzerováno před 2 dny

prodavač/ka místo výkonu práce: Podbořany Dukelská 995 požadujeme praxe v obchodě výhodou, příjemné vystupování ,samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC. Nabízíme dlouhodobu perspektivu v prosperující společnosti, ...
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. Louny, Inzerováno před 2 dny