NOČNÍ obsluha čerpací stanice - částečný úvazek, brigáda

Pracovní místo ( NOČNÍ obsluha čerpací stanice - částečný úvazek, brigáda ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Profese: NOČNÍ obsluha čerpací stanice na částečný úvazek. Vhodné i pro důchodce a studenty VŠ. Pracovní úvazek 1/3 - 1/2 (5-8 12-ti hodinových směn za měsíc - dle dohody, směny 18:30-06:30 h). Mzda od 110,- Kč/hod. Místo výkonu práce: Ašská 2371, Zlatý Vrch Cheb. Nástup možný dle dohody. ...

Další volná místa

Lakýrník - obsluha zařízení na stříkání laků a barev, vypalovací pece Popis práce: • Práce se stříkacími pistolemi • Nanášení dvou a více vrstvých systémů, vč. práškových systémů • Obsluha vypalovací pece Požadavky: • Vyučení v oboru • Praxe se stříkací pistolí min. 1 rok • Samostatnost, zodpovědnost • Ochota učit se ...
TECHNICOAT Czech Republic s.r.o. Planá, Inzerováno před 2 dny

OPERÁTOR/KA STROJE až 27 000 Kč/měsíc Hledáte práci v automobilovém průmyslu? Máme pro Vás práci ve společnosti sídlící v Plzni na Borských polích na pozici OPERÁTOR STROJE.
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče Místo výkonu práce: Ke Kamenici č.p. 997, Třemošná kurz pracovníka v sociálních službách je výhodou, ne podmínkou Volné místo pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče pro lokalitu Třemošná.
Ústav péče o seniory Třemošná, z.ú. Třemošná, Inzerováno před 2 dny