SKLADNÍK/-ICE

  • Janov

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail lambertova@detecha.cz.
- SOU/SOŠ
- zkušenosti s prací ve skladovém hospodářství
- znalost manipulace s vysokozdvižným vozíkem
- časová flexibilita, samostatnost, odpovědnost
- znalost práce na PC
- dobrá fyzická kondice
- příjem, výdej a příprava materiálu a surovin
- manipulace s chemickými látkami
- vedení skladového hospodářství
- zastupování vedoucího provozovny v době jeho nepřítomnosti (řízení výroby, zajištění chodu provozovny)
- práce ve společnosti s tradicí, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
- mzda po zapracování 23 - 25 tis. Kč (150,- Kč/hod.).
Volné místo skladník/-ice pro lokalitu Janov.