Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PLC PROGRAMÁTOR

Pracovní místo ( PLC PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:18//10/2017
Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektro, strojírenství nebo robotiky,
- přehled v oblasti průmyslové automatizace a PLC programování,
- anglický jazyk minimulně B2 (komunikace a reporty pouze v anglickém jazyce),
- výborná znalost na PC, Word, Excel a Powerpoint,
- řidičské ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

IT TESTER - OSTRAVA - AŽ 50 000 KČ,- Jsi zkušený/zkušená v oblasti testování IT aplikací a zvládáš jak manuální tak i automatické testy. Pokud hovoříš anglicky nebo německy pak se přidej do fajn party lidí, která působí v mezinárodní společnosti v centru Ostravy. IT TESTER - OSTRAVA ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Technolog-programátor - příprava technologických postupů - příprava a odlaďování programu - volba nářadí a nástrojů včetně sledování nákladů a vyhodnocování spotřeby - spolupráce s nadřízeným výroby při přijímání nových zakázek a projektů
KVS EKODIVIZE a.s. Dvorce, Opavská 272, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

PROGRAMÁTOR PHP Jste zkušený programátor PHP a domluvííte se anglicky? Pak pokračuj dále! Co budete dělat: - zajištovat programátorské činnosti v jazyce PHP - realizovat proces testování a implementace nového kódu - tvořit uživatelské a programátorské ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit