Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PLC PROGRAMÁTOR

Pracovní místo ( PLC PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:18//10/2017
Požadujeme:
- vzdělání v oboru elektro, strojírenství nebo robotiky,
- přehled v oblasti průmyslové automatizace a PLC programování,
- anglický jazyk minimulně B2 (komunikace a reporty pouze v anglickém jazyce),
- výborná znalost na PC, Word, Excel a Powerpoint,
- řidičské ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

PROGRAMÁTOR-POZICE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY Máte zkušenosti s programováním nebo je chcete získat? Zašlete svůj životopis na pozici PROGRAMÁTORA. POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY.
Grafton Recruitment s.r.o. Ostrava, Plný úvazek, Inzerováno včera

Programátor PHP, kodér A16 a:8/12/2017 PROGRAMÁTOR WEBOVÝCH PROJEKTŮ. NUTNÁ ZNALOST A ZKUŠENOST s PHP, MySQL, HTML5, CSS3, Javascript, aktivní přístup k novým trendům. NABÍZÍME: * klidné pracovní prostředí * částečně flexibilní pracovní dobu * zaškolení * zázemí ...
Web & Media a.s. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

ANALYTIK - PROGRAMÁTOR/KA APLIKAČNÍHO SOFTWARE KO: Hana Totková, tel.: 553 607 521 - volejte v pracovní dny od 8:00 - 16:00 hod.. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: hana_totkova@datasw.cz. VŠ, praxe ve vývoji aplikací min. 2 roky, znalost některé SQL databáze, výhodou ...
DATA-Software spol. s r. o. Opava, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit