Obchodně-technický zástupce pro Jesenicko, Střední Čechy, Jižní čechy, Plzeňsko,

  • Česká Ves

Pracovní místo ( Obchodně-technický zástupce pro Jesenicko, Střední Čechy, Jižní čechy, Plzeňsko, ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

AKTUALIZACE 18.4.2018 !!!
První kontakt písemný!!!

Významná česká společnost zabývající se aplikací stříkané PUR izolační pěny hledá do svého TOP obchodního týmu stavebně zkušeného obchodního technického zástupce.

Požadujeme:
- Minimálně SŠ vzdělání s maturitou nebo vyučení s maturitou
- Praxe v oblasti stavebnictví minimálně 3 roky (izolační systémy a úspory energie výhodou)
- Obchodní a technickou vyzrálost
- Reprezentativní vystupování a vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
- Práci na PC - aktivní znalost MS Office, internet
- Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu
- Ochota učit se novým věcem, dlouhodobý zájem o stavební obor
- ŘP skupiny B, aktivní řidič, ochotu cestovat a obchodovat
- Orientaci na výsledek

Pracovní náplň:
- Vyhledávání možnosti šíření prodeje aplikace PUR pěny ve svěřeném regionu
- Zaměření a návrh technického řešení u zákazníka
- Poskytování informací o charakteristikách výrobků a znalost technologických postupů aplikace
- Příprava podkladů pro rozpočtáře, vedení obchodního případu v místě
- Úzká spolupráce se svým obchodním asistentem
- Udržování a posilování kontaktů se zákazníky
- Získávání nových zákazníků
- Zodpovědnost za technickou připravenost zakázky
- Dodržování bezpečnostních, požárních a pracovněprávních předpisů
- Prosazování firemní strategie a značky

Nabízíme:
- Perspektivní práci v dynamickém oboru stavebnictví
- Práci jako HPP na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
- Odpovídající finanční ohodnocení, nadstandardní výdělky za nadstandardní práci
- Služební mobilní telefo