PRACOVNÍK/-CE PŘÍJMU ZBOŽÍ - noční směna

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-CE PŘÍJMU ZBOŽÍ - noční směna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRACOVNÍK/-CE PŘÍJMU ZBOŽÍ - pracoviště Jičín.
V případě zájmu se dostavte během otevírací doby k pultu informací prodejny. Můžete psát i na e-mail: 11028pafatcz.tesco-europe.com, bližší informace PO-PÁ od 8.00-14.00 hod na tel.: 725 885 727 pí Petříková.
Popis pozice:
- zajišťovat, aby dodané ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

HR SPECIALIST, až 30 000 Kč, Hradec Králové Rychle rostoucí mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá vhodné uchazeče na pozici HR SPECIALIST. Co Vás na této pozici čeká?
Grafton Recruitment s.r.o. Hradec Králové, Plný úvazek, Inzerováno včera

HR Generalista Hledáme pečlivou, administrativně zdatnou, samostatnou a komunikativní posilu na HR oddělení. Máte zkušenosti s oblastí vzdělávání v personalistice a hledáte uplatnění dlouhodobého charakteru? Pak máme ideální pozici pro Vás!
Grafton Recruitment s.r.o. Turnov, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Optometrista/ka - Benátky nad Jizerou Společnost Optik House s.r.o., je provozovatel obchodní sítě VAŠE OPTIKA s.r.o., která je ryze českou společností. Stabilita a zároveň dynamicky se rozvíjející rodinná společnost nás řadí již 10 let mezi TOP optiky na českém trhu. Naše firma staví ...
Optik House, s.r.o. Benátky nad Jizerou, Inzerováno před 2 dny