Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavači potravinářského zboží

Pracovní místo ( Prodavači potravinářského zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Prodej masa a uzenin koncovým zákazníkům
- Třídění a příprava suroviny, vykládání zboží do výlohy
- Obsluha pokladny, váhy

Co požadujeme:
- SOU vzdělání
- Praxe v prodeji nebo přímém kontaktu se zákazníkem výhodou
- Spolehlivost, pracovitost
- Rychlost a pečlivost při práci

Co nabízíme:
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka PRODAVAČ/KA Nástup možný ihned. Nabízíme: pružná pracovní doba, finanční růst. První kontakt: telefonicky na čísle 775 151 406 nebo osobně: Husova 269/4a, Valašské Meziříčí ov. 22.6. Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Valašské Meziříčí.
Eduard Kašík Valašské Meziříčí, Inzerováno včera

Prodavač/ka Pracoviště: Antonína Macka 122/1, Ostrava Kontakt: e-mailem prace@tesjatky.cz Požadujeme vyučení v oboru prodavač/ka. Pracovní doba pondělí až pátek Zaměstnanecké výhody: stravné, prémie, odměny Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Ostrava.
Těšínské jatky, s. r. o. Ostrava, Inzerováno včera

prodavači smíšeného zboží Možno i nevyučení s praxí. Znalost práce s dotykovým systémem (základní dovednosti práce na PC). Výběrové řízení proběhne dne: 9.7.2018 v 9.00 hod. místo konání výběrového řízení Úřad práce ČR - Kontaktní pracoviště Karviná tř. Osvobození ...
APETIT Pipreková s.r.o. Karviná, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit