Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavači potravinářského zboží

Pracovní místo ( Prodavači potravinářského zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Prodej masa a uzenin koncovým zákazníkům
- Třídění a příprava suroviny, vykládání zboží do výlohy
- Obsluha pokladny, váhy

Co požadujeme:
- SOU vzdělání
- Praxe v prodeji nebo přímém kontaktu se zákazníkem výhodou
- Spolehlivost, pracovitost
- Rychlost a pečlivost při práci

Co nabízíme:
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Venkovní obsluha - pracující na nádvoří čerpací stanice Místo výkonu práce: Olomouc, Velkomoravská ulice. Možnost okamžitého nástupu. Venkovní obsluha - člověk obsluhující na nádvoří čerpací stanice, který zodpovídá za poskytování kvalitních služeb na nádvoří čerpací stanice a aktivně prodává paliva a ...
martianum s.r.o. Olomouc, Inzerováno včera

Výdej teplých jídel + pokladní Pracoviště: Pasteurova č.p. 905/10, Olomouc. Prov. doba: 8:00 - 17:00 hod. Požadavky: vzděl. vyučení v oboru kuchař/prodavač. Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email. Volné místo výdej teplých jídel + pokladní pro lokalitu Olomouc.
SENIMO a.s. Olomouc, Inzerováno včera

Prodavač/ka stavebních materiálů Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 583/1, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadujeme: - Středoškolské vzdělání ukončené maturitou stavebního směru - znalost stavebních materiálů a technologií - příjemné vystupování a schopnost jednat s lidmi - znalost ...
TRADIX UH, a.s. Olomouc, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit