Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Dělník v pekárenské výrobě - MYTÍ PŘEPRAVNÍCH OBALŮ

Pracovní místo ( Dělník v pekárenské výrobě - MYTÍ PŘEPRAVNÍCH OBALŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - mytí přepravních obalů.
Převážně ranní směny, fyzicky náročnější práce

Požadujeme:
Pracovní morálku, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem, základní počty. Požadujeme zdravotní průkaz pro práci s potravinami a výborný ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Dělníci ve skladu - BRIGÁDA Platný průkaz na VZV výhodou, popř. praxe s el. vozíkem. První kontakt: telefonicky (8-12 h.), emailem nebo osobně v sídle firmy (8-12 h.) ov.13.12.17 Volné místo dělníci ve skladu - brigáda pro lokalitu Rožnov pod Radhoštěm.
MEDITES PHARMA, spol. s r.o. Rožnov pod Radhoštěm, Inzerováno včera

Dělníci ve výrobě chovatelských potřeb na bodové svářečce DĚLNÍCI VE VÝROBĚ CHOVATELSKÝCH POTŘEB - na bodové svářečce Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost a samostatnost, zkušenosti s bodovou svářečkou vítány Náplň práce: výroba kovových náhubků pro psy První kontakt: své životopisy zasílejte ...
CHOPO Czech s.r.o. Liptál, Inzerováno včera

Stavební dělníci Z:17.8.2017.A:13.12.2017.Místo výkonu práce Studénka a Ostrava. Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, fyzickou zdatnost. Řidičský průkaz skupiny B - výhodou. Popis práce: izolace potrubí horkovodů, parovodů, nádrží.Osobní kontakt na výše uvedené ...
Zdeněk Šopík, s.r.o. Studénka, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit