vrátní-hlídači POUZE OZP

  • Karviná

Pracovní místo ( vrátní-hlídači POUZE OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme práci, která je vhodná POUZE PRO OZP v rámci zajištění ostrahy provozně-technických objektů v areálech Technických služeb Karviná.

Jak budete pracovat (pracovní doba):
-nepřetržitý provoz,
-ranní, noční směny,
-12hodinové směny.
Co budete dělat:
-obchůzková činnost,
-kontrola a evidence vstupu a výstupu osob a dopravních prostředků,

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:
-čistý trestní rejstřík,
-základy práce na počítači,
-certifikát strážný (výhodou) - je možnost jej u nás absolvovat,
-komunikační schopnosti,
-důslednost, flexibilnost, vstřícnost, loajalita.
Nabízíme:
-zajímavé mzdové ohodnocení od 83,00 Kč/hod. dle příplatků
-výplata mzdy v pevných termínech a to na účet nebo složenkou,
-platba sociálního a zdravotního pojištění,
-zázemí stabilní a specializované firmy,
-placené přestávky v práci,
-možnost profesního růstu,
-individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci.

KONTAKT: předem telefonicky nebo e-mailem

Výběrové řízení proběhne
dne : 16.10.2017 od 9:00 do 12:00.
ÚŘAD PRÁCE ČR - krajská pobočka v Ostravě
Kontaktní pracoviště Karviná
Tř. Osvobození 1388/60a
Karviná - Nové Město
10. patro, dv. č. 1015
U výběrového řízení doložit životopis
Volné místo vrátní-hlídači pouze ozp pro lokalitu Karviná.