AUTOBOND GROUP a.s.

účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Životopis zasílejte na e-mail: michaela.ambrozova@autobond.cz
Hledáme vhodného uchazeče na pozici účetní na zkrácený úvazek.
Požadujeme:
Vzdělání ekonomického směru
Znalost podvojného účetnictví, znalost práce na PC
řidičský průkaz sk. B výhodou
trestní bezúhonnost
spolehlivost, pečlivost, pracovitost
Nabízíme:
zázemí silné, prosperující společnosti
Nabízíme: zázemí silné prosperující společnosti
Volné místo účetní pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: AUTOBOND GROUP a.s.
Ulice: Koterovská 521
Město: Plzeň
PSČ: 326 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: ŽIVOTOPIS
E-mail: ŽIVOTOPIS

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AUTOBOND GROUP a.s.