Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

účetní

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Životopis zasílejte na e-mail: michaela.ambrozovaatautobond.cz
Hledáme vhodného uchazeče na pozici účetní na zkrácený úvazek.
Požadujeme:
Vzdělání ekonomického směru
Znalost podvojného účetnictví, znalost práce na PC
řidičský průkaz sk. B výhodou
trestní bezúhonnost
spolehlivost, pečlivost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

finanční účetní Životopisy a motivační dopisy zasílejte pouze na e-mail: apos@apos.info Požadujeme: VŠ nejlépe ekonomického směru, aktivní znalost světového jazyka (AJ, NJ), příjemné vystupování, organizační a komunikační schopnosti, dobrou znalost MS Office a ...
APOS - daně s.r.o. Plzeň, Inzerováno dnes

PODPORA FINANČNÍHO ODDĚLENÍ, 200 Kč/hod. Máte zájem získat zkušenosti v oblasti podnikových financí? Jste časově flexibilní? Nabízíme skvělou příležitost získat praxi ve finančním oddělení mezinárodní společnosti.
Grafton Recruitment s.r.o. Roztoky, Zkrácený úvazek, Inzerováno před 2 dny

ÚČETNÍ ÚČETNÍ Kontakt: p. Nestler Petr, e-mail: personalni@slotgroup.cz Nechodit na pracoviště bez předchozího pozvání, prvotní kontakt pouze přes zaslaný CV. Do naší společnosti hledáme dva kolegy/kolegyně na pozici ÚČETNÍ. Náplní práce první pozice ...
SLOT Group, a.s. Karlovy Vary, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit