Solitario s.r.o.

konzultant/ka prodeje

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce:¨náměstí Svobody 161, 438 01 Žatec
hledáme komunikativního a rozumného člověka se zájmem o techniku, který se rád naučí novým věcem. Práce na PC podmínkou, praxe v prodeji výhodou
zvláštní prémie, mobolní telefon, firemní paušál, outdoor akce, stravenky
zájemci zasílejte životopis na email: ludmila@ppsupport.cz
Volné místo konzultant/ka prodeje pro lokalitu Žatec.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: konzultant/ka prodeje

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Solitario s.r.o.
Ulice: náměstí Svobody 161
Město: Žatec
PSČ: 438 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ludmila Slavíková
E-mail: Ludmila Slavíková
Telefon: +420 737 914 299

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Solitario s.r.o.