POMOCNÁ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( POMOCNÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
- PP zkrácený, na dobu neurčitou, nástup možný ihned, práce na částečný úvazek s možností dlouhodobé spolupráce, flexibilní pracovní doba
- Náplň práce: pomocné účetní práce; pomoc při zpracování účetní agendy podle platných směrnic (bez mzdové agendy); kontrola správnosti ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Výpomoc v účetním oddělení, 140 Kč/hod. Chcete získat zkušenost z mezinárodní společnosti? Studujete finanční obor a baví Vás finance? Hledáme šikovné kandidáty/ky pro výpomoc do účetního oddělení mezinárodní společnosti s možností dlouhodobé spolupráce.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Zkrácený úvazek, Inzerováno včera

Provozně administrativní pracovník Pracoviště Samopše Přebírání poštovních zásilek. Evidence docházky, zpracování podkladů ke mzdám. Plánování služeb. Objednávky potravin a drogerie, vedení evidence skladů. Vedení evidence ochranných pracovních pomůcek, BOZP. Zpracování statistických ...
Člověk zpět k člověku Samopše, Inzerováno včera

HLAVNÍ ÚČETNÍ - VEDOUCÍ ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ Vedení účetního oddělení Samostatné účtování více firem, DPH, podvojné účetnictví, vše v programu Pohoda Možnost spolupráce na znaleckých posudcích v oboru ekonomika 5 týdnů dovolené kontakt: telefonicky po 8. hodině e-mailem ...
Znalecká a revizní s.r.o. Turnov, Inzerováno před 2 dny