STYLBAU, s.r.o.

POMOCNÁ ÚČETNÍ

Odeslat

Pracovní náplň
- PP zkrácený, na dobu neurčitou, nástup možný ihned, práce na částečný úvazek s možností dlouhodobé spolupráce, flexibilní pracovní doba
- Náplň práce: pomocné účetní práce; pomoc při zpracování účetní agendy podle platných směrnic (bez mzdové agendy); kontrola správnosti provedených účetních operací dle předpisů (přidané a vydané faktury, bankovní a pokladní doklady); majetková evidence, karty majetku a interní doklady; práce s auditory, podklady a zpracování statistických výkazů.
- Požadujeme: praxe na podobné pozici výhodou, znalost MS Office a programu Helios Orange výhodou
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky a matky na mateřské dovolené
- Nabízíme: příspěvek na stravování, zájem o dlouhodobou spolupráci
- V případě zájmu kontaktujte: Škaloudová Magdalena, tel.: 730 510 370, od 8:00 do 15:00 e-mail: Magdalena.skaloudouva@stylbau.cz, nebo osobně Po - Pá 9:00 - 11:00
Volné místo pomocná účetní pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÁ ÚČETNÍ

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: STYLBAU, s.r.o.
Ulice: Pardubická 118
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 04

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Magdalena Škaloudová
E-mail: Magdalena Škaloudová
Telefon: +420 730 510 370

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: STYLBAU, s.r.o.