POMOCNÁ ÚČETNÍ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( POMOCNÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP zkrácený, na dobu neurčitou, nástup možný ihned, práce na částečný úvazek s možností dlouhodobé spolupráce, flexibilní pracovní doba
- Náplň práce: pomocné účetní práce; pomoc při zpracování účetní agendy podle platných směrnic (bez mzdové agendy); kontrola správnosti provedených účetních operací dle předpisů (přidané a vydané faktury, bankovní a pokladní doklady); majetková evidence, karty majetku a interní doklady; práce s auditory, podklady a zpracování statistických výkazů.
- Požadujeme: praxe na podobné pozici výhodou, znalost MS Office a programu Helios Orange výhodou
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky a matky na mateřské dovolené
- Nabízíme: příspěvek na stravování, zájem o dlouhodobou spolupráci
- V případě zájmu kontaktujte: Škaloudová Magdalena, tel.: 730 510 370, od 8:00 do 15:00 e-mail: Magdalena.skaloudouva@stylbau.cz, nebo osobně Po - Pá 9:00 - 11:00
Volné místo pomocná účetní pro lokalitu Hradec Králové.