Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
HLAVNÍ ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: kompletní vedení a zpracování účetnictví dle platné legislativy
- Požadujeme: min. ÚSO vzdělání v oboru
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: jaskovaatfortelhk.cz
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Hradec Králové.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Montážní dělníci výrobků z kovů Místo pracoviště: - Hlavní 318, 250 64 Měšice u Prahy Prvotní kontakt: - e-mail: office@darzon.cz - tel.: 723 010 444 od 08:00 o 16:00 Upřesňující údaje: - Hledáme zaměsntnance pro montáž výrobků z kovů, skládání sestav. Požadujeme: zkušenost z ...
LNS s.r.o. Měšice, Inzerováno včera

STROJNÍ ZÁMEČNÍK Místo výkonu práce: Vysokomýtská č.p. 1294, 565 01 Choceň 1 Náplň práce: - Obsluhuje zařízení na protahování plechů - Připravuje plech k dalšímu zpracování - pracuje s technickou dokumentací Požadujeme: - Kvalitní zaučení na práci strojního ...
COMPOSITE COMPONENTS a.s. Choceň, Inzerováno včera

ŠIČKA/ŠVADLENA MÍSTO VÝKONU: Dráby č.p. 785, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto PRACOVNÍ NÁPLŇ: - šití filtračních elementů - práce při výrobě, balení a logistika filtračních elementů - udržování technického stavu výrobních zařízení POŽADUJEME: - manuální ...
ECOTEX s.r.o. Vysoké Mýto, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit