Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

HLAVNÍ ÚČETNÍ

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
HLAVNÍ ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: kompletní vedení a zpracování účetnictví dle platné legislativy
- Požadujeme: min. ÚSO vzdělání v oboru
- V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: jaskovaatfortelhk.cz
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Hradec Králové.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

MEDICÍNSKÝ REPREZENTANT ČR Baví Vás cestovat, komunikovat s lidmi a hlavně dělat práci, která má smysl? Chcete být v týmu, který znamená obchod, ale zároveň péči o zdraví? Potom hledáme právě Vás na pozici medicínského reprezentanta pro světoznámou a uznávanou společnost ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

TECHNIK KVALITY, KONTROLOR NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce: Vysokomýtská č.p. 1294, 565 01 Choceň 1 PP na dobu určitou s možností prodloužení NÁPLŇ PRÁCE - Vstupní/výstupní kontrola materiálu a výrobků dle technické dokumentace - Mezioperační/procesní kontrola, ...
COMPOSITE COMPONENTS a.s. Choceň, Inzerováno před 2 dny

pomocný kuchař/ka, pizzař příprava pizz a pomoc hlavnímu kuchaři (nenáročná práce, která se lze snadno naučit) Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě. Volné místo pomocný kuchař/ka, pizzař pro lokalitu Světlá nad Sázavou.
David Mutl Světlá nad Sázavou, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit