Vedoucí výroby

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: vedoucí výroby
Náplň práce:
- organizace výroby v návaznosti na zpracování přijatých objednávek,
- zodpovědnost za řízení a kontrolu svěřeného úseku výroby a podřízených pracovníků
- zavádění a kontrola dodržování výrobních postupů
- zodpovědnost za proškolení podřízených pracovníků ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Management
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Montážní dělník ostatních výrobků flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, spolehlivost Kontakt: e-maielm nebo telefonicky mezi 9:00 a 15:00 Volné místo montážní dělník ostatních výrobků pro lokalitu Úherce.
PARTNERS WORK družstvo Úherce, Inzerováno včera

technický pracovník závodu Elektro Prosíme životopisy zasílat předem na e-mail: plzakova@styl-plzen.cz nebo osobně přinést na personální oddělení. Požadavky: anglický jazyk výhodou, praxe ve výrobní firmě výhodou, práce na PC, ŘP sk. B, aktivní zájem o práci, tvorba technické ...
STYL PLZEŇ, výrobní družstvo Plzeň, Inzerováno včera

VÝROBCE OBALŮ (UMĚLÝCH STŘEV) Pracoviště: Průmyslová 377/2, České Budějovice Smlouva se uzavírá nejprve na dobu určitou, poté na dobu neurčitou. NÁPLŇ PRÁCE: - zpracovávání materiálů dle platných specifikací/ standardů a kontrola hotového výrobku - vyřazování výrobků, které se ...
VISCOFAN CZ s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera