LUKOIL Accounting and Finance Europe s.r.o.

Payroll Accountant/odborní mzdoví účetní

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: Čubanová Kamila, tel.: 257414555, e-mail: kamila.cubanova@eu.lukoil.com
Požadavky:
Vzdělání ekonomického směru
Jazyky - angličtina komunikační jazyk ve společnosti,
Ruština či příbuzný jazyk - orientace na rusky mluvící klientelu
Týmový hráč, proaktivní postoj, schopnost plnit náročné projekty v termínech a v závislosti na měnícím se prostředí, výborné analytické a komunikační dovednosti
Praxe v koncernu společnosti Lukoil podmínkou
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na dopravu, příspěvek na životní pojištění, kurzy angličtiny

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní - či příbuzný jazyk

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Payroll Accountant/odborní mzdoví účetní

Minimální požadavky vzdělání: Bakalářské
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: LUKOIL Accounting and Finance Europe s.r.o.

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kamila Čubanová
E-mail: Kamila Čubanová
Telefon: +420 257 414 555

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LUKOIL Accounting and Finance Europe s.r.o.