Alit Construction Group s. r.o.

Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

Odeslat

Pracovní náplň
Vyžadujeme VŠ vzdělání - min. kvalifikace ekonomický manažer; praxi v oboru min. 3 roky Požadujeme anglický, ruský, ukrajinský jazyky na vynikající úrovni (písemné i ústní); Diplom ACCA in International Financial Reporting, Diplom CIPA, Diplom CAP
Volné místo ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé) pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní, Ukrajinština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Management, Personalistika, lidské zdroje, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Alit Construction Group s. r.o.
Ulice: Freyova 82
Město: Praha
PSČ: 190 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ievgen Lietuchyi
E-mail: Ievgen Lietuchyi

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Alit Construction Group s. r.o.