CN-STAV s.r.o.

malíři, natěrači

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Praha.
Kontakt te.: 604 143 331 Jan Čuda, e-mail: cuda@cn-stav.cz
Prokazatelná praxe alespoň 3 roky na pozemních stavbách. Časová flexibilita, loajalita.
Volné místo malíři, natěrači pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: malíři, natěrači

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Praha
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: CN-STAV s.r.o.
Město: Praha

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Čuda
E-mail: Jan Čuda

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CN-STAV s.r.o.