BYUMS s.r.o.

betonář

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt telefonicky v pracovní dny od 8:00-10:00 hod.
Místo výkonu práce: stavby po ČR
Fyzicky náročná práce, práce ve výškách.
souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo betonář pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: betonář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: BYUMS s.r.o.
Ulice: Černovičky 780
Město: Brno
PSČ: 627 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Yuriy Bednar
E-mail: bednar.jurij@ukr.net
Telefon: +420 608 335 439

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BYUMS s.r.o.