NÁKUPČÍ

  • Sušice

Pracovní místo ( NÁKUPČÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci, VHODNÉ POUZE pro OZP
VÝHODOU: znalost fakturace nebo práce ve skladu
NÁPLŇ PRÁCE: administrativní práce v kanceláři - nákup zboží a materiálů, sledování skladových zásob, zjišťování dodacích termínů, jednání s dodavateli, hledání nových dodavatelů, sledování nákupních cen, tvorba příjemek a skladových dokladů
NABÍZÍME: zajímavá práce v malém příjemném kolektivu, příspěvek na penzijní připojištění, flexibilní pracovní doba, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti, feremní akce v režii firmy, možnost vedení účtu zdarma
Mzda 6 700 Kč + odměny + benefity
Kontakt: Ilona Matějčková 733 133 146, personalni@2pservis.cz
Volné místo nákupčí pro lokalitu Sušice.