Czech Cool Trade s.r.o.

Manažer/ka prodeje a rozvoje franšízových licencí

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava/Praha

Životopisy posílejte na adresu: prace@czechcooltrade.cz
Do předmětu zprávy uveďte název pozice. Pokud se neozveme do 14 dnů, vybrali jsme jiného kandidáta/ku.

Pro našeho klienta hledáme 2 nové kolegy na pracovní pozici MANAGER PRODEJE A ROZVOJE FRANŠÍZOVÝCH LICENCÍ. Pojďte spolu s námi vytvářet zdravější a čerstvější produkty v oblasti stravování. Každý člen týmu pomáhá plnit tuto smysluplnou práci. Soustředíme se na kvalitu produktů, vstřícnost vůči zákazníkům a otevřenou komunikaci.

Jste osobnosti s obchodní praxí? Umíte se orientovat ve smluvních dokumentech, financích a číslech? Orientujete se v oblasti financí? Vyznáte se na trhu? Jste komunikativní a nevadí Vám řízení?

Pokud si na většinu otázek odpovíte ano, neváhejte a pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu: prace@czechcooltrade.cz. Do předmětu zprávy uveďte název pozice.

Co budete dělat?
Budete vyhledávat potencionální provozovatele-franšízanty - za účelem licenční spolupráce;
Vyjednávat s franšízovými partnery na začátku spolupráce i v jejím průběhu;
Nemine vás trocha administrativy v podobě navrhování, uzavírání a prodlužování franšízových smluv;
Aplikovat funkční finanční franšízové modely;
Tvořit business plány;
Na denním pořádku bude určitě komunikace a konstruktivní návrhy řešení s interními odděleními společnosti;
Aplikovat franšízové spolupráce do zahraničí;
Kontrolovat a vyhodnocovat finanční aspekty franšízových provozů.
Požadavky:
Minimálně SŠ vzdělání;
Zkušenost s prodejem franšíz;
Cit pro komunikaci a ambice;
Znalost trhu a oblasti financí;
Rep

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Manažer/ka prodeje a rozvoje franšízových licencí

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance
Pozici nabízí: Czech Cool Trade s.r.o.
Ulice: Bílovecká 483
Město: Ostrava
PSČ: 721 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Dombek
E-mail: Ing. Pavel Dombek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Czech Cool Trade s.r.o.