Czech Cool Trade s.r.o.

Business development manager

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava/Praha

Životopisy posílejte na adresu: prace@czechcooltrade.cz
Do předmětu zprávy uveďte název pozice. Pokud se neozveme do 14 dnů, vybrali jsme jiného kandidáta/ku.

Máte energii? Jste komunikativní? Máte zájem o zdravý životní styl? Jste inovativní a rádi cestujete po ČR a SR?

Pro našeho klienta hledáme 2 nové kolegy na pracovní pozici BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER. Pojďte spolu s námi vytvářet zdravější a čerstvější produkty v oblasti stravování. Každý člen týmu pomáhá plnit tuto smysluplnou práci. Soustředíme se na kvalitu produktů, vstřícnost vůči zákazníkům a otevřenou komunikaci.

Jste osobnosti s obchodní praxí? Umíte se orientovat ve smluvních dokumentech, financích a číslech? Orientujete se v oblasti financí? Vyznáte se na trhu? Jste komunikativní a nevadí Vám řízení?

Pokud si na většinu otázek odpovíte ano, neváhejte a pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na adresu: prace@czechcooltrade.cz. Do předmětu zprávy uveďte název pozice.

Budete se zabývat:
Zajištěním expanze stávajících i nových projektů;
Komunikací s pronajímateli a efektivním vyjednáváním podmínek;
Novými možnostmi rozvoje;
Kalkulacemi bodů zvratů jednotlivých provozoven;
Vyjednáváním s bankami a realizací bankovních garancí;
Spoluprací s právním oddělením;
Plánováním cateringových/festivalových akcí a jejich obchodním zajištěním;
Releasingem, expiracemi smluv a dohod;
Tipováním a sledováním zajímavých obchodních příležitostí a vhodných komerčních nemovitostí.

Požadavky:
Minimálně SŠ vzdělání;
Orientace v prostřední obchodních center a high streetových lokací;

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Business development manager

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance
Pozici nabízí: Czech Cool Trade s.r.o.
Ulice: Bílovecká 483
Město: Ostrava
PSČ: 721 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Pavel Dombek
E-mail: Ing. Pavel Dombek

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Czech Cool Trade s.r.o.