Základní škola a Praktická škola Benešov, Konopišťská 386

učitel - speciální pedagog

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Benešov
nabídky zasílejte emailem na adresu zskonopistska@seznam.cz,
Volné místo učitel - speciální pedagog pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: učitel - speciální pedagog

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola a Praktická škola Benešov, Konopišťská 386
Ulice: Konopišťská 386
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Ludmila Králová
E-mail: Mgr. Ludmila Králová
Telefon: +420 317 723 784,739 090 367

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola a Praktická škola Benešov, Konopišťská 386